BitCapital: позика у криптовалюті, відгуки клієнтів

такі фірми зазвичай довго не затримуються, але ця стоїть , а це означає що попит є , та і я не виключення брала пару разів
Попит на кредитування був і буде. В в Україні зараз він вищий через те, що ситуація важка та з роботою, із заробітною платою.
 
в Україні зараз він вищий через те, що ситуація важка та з роботою, із заробітною платою.
Нажаль це правда...
В мене зарплата залишилася на довоєнному рівні, хоча при цьому ціни зросли вдвічі або втричі.
Так що кредити будуть брати.
Тільки поки мені не зрозуміло, як люди планують їх віддавати 🤷
 
Нажаль це правда...
В мене зарплата залишилася на довоєнному рівні, хоча при цьому ціни зросли вдвічі або втричі.
Так що кредити будуть брати.
Тільки поки мені не зрозуміло, як люди планують їх віддавати 🤷
Будуть брати, то й так зрозуміло.
Ось і я не розумію, як повертати кредити, тим паче в крипті та де проценти скажені?
Дивуюся
 
Современная компания, конечно очень много было сложностей с ипользованием юсдт, но я по 10-15 раз звонила на техн. поддержку за помощью, удивился что нормально отреагировали операторы
 
Современная компания, конечно очень много было сложностей с ипользованием юсдт, но я по 10-15 раз звонила на техн. поддержку за помощью, удивился что нормально отреагировали операторы
Вернули уже кредит?
 
Не можу не залишити відгук про цю "компанію"! Ніякого відношення до цієї організації не маю, та займи в них не брала. Ситуація наступна: Почали мені приходити смс з приводу боргу незнайомої мені людини. Я сама знайшла їх сайт, написала їм на гарячу лінію, щоб пояснити їм, що виникла якась помилка. Хлопець з гарячої лінії сказав що все передасть якомусь менеджеру і мені треба чекати на його дзвінок і якесь рішення. На моє питання про яке рішення йде мова, якщо ви мені пишете про незнайому людину, він продублював щоб я чекала. Я готова була навіть поспілкуватися, але через месенджер, бо закордоном. Ну ок! І через час мені написав їх співробітник.
Після всього вони вимагали надати мій ІПН щоб для перевірки
Читайте, робіть висновки
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-29-12-08-12-365_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-08-12-365_com.viber.voip.jpg
    174.3 Кб · Перегляди: 96
  • Screenshot_2024-06-29-12-08-27-717_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-08-27-717_com.viber.voip.jpg
    192.4 Кб · Перегляди: 94
  • Screenshot_2024-06-29-12-08-39-813_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-08-39-813_com.viber.voip.jpg
    178.3 Кб · Перегляди: 93
  • Screenshot_2024-06-29-12-08-58-693_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-08-58-693_com.viber.voip.jpg
    177.7 Кб · Перегляди: 92
  • Screenshot_2024-06-29-12-09-05-016_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-09-05-016_com.viber.voip.jpg
    174.7 Кб · Перегляди: 89
  • Screenshot_2024-06-29-12-49-15-868_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-06-29-12-49-15-868_com.viber.voip.jpg
    176.1 Кб · Перегляди: 95
Не можу не залишити відгук про цю "компанію"! Ніякого відношення до цієї організації не маю, та займи в них не брала. Ситуація наступна: Почали мені приходити смс з приводу боргу незнайомої мені людини. Я сама знайшла їх сайт, написала їм на гарячу лінію, щоб пояснити їм, що виникла якась помилка. Хлопець з гарячої лінії сказав що все передасть якомусь менеджеру і мені треба чекати на його дзвінок і якесь рішення. На моє питання про яке рішення йде мова, якщо ви мені пишете про незнайому людину, він продублював щоб я чекала. Я готова була навіть поспілкуватися, але через месенджер, бо закордоном. Ну ок! І через час мені написав їх співробітник.
Після всього вони вимагали надати мій ІПН щоб для перевірки
Читайте, робіть висновки
Кхм... Класс вообще. Мой шок в шоке🤷
 
А саме цікаве що моє питання так і не вирішене після моїх перписок з ними, аргументів що я не маю відношення до людини, після всіх цих скрінів... Вони сказали що передають інформацію якомусь своєму відповідальному менеджеру і мені треба чекати на рішення ) " чекайте на дзвінок" ))
 
А саме цікаве що моє питання так і не вирішене після моїх перписок з ними, аргументів що я не маю відношення до людини, після всіх цих скрінів... Вони сказали що передають інформацію якомусь своєму відповідальному менеджеру і мені треба чекати на рішення ) " чекайте на дзвінок" ))
Вони ще можуть сказати "оплатіть за нього борг і ми не будемо телефонувати". Таке теж може бути

Ukrainian, просто ще момент. Так м сином будуть тиснути за позичальника, типу, поки ти не заплатиш, ми будемо телефонувати цій жінці.
 
Вони ще можуть сказати "оплатіть за нього борг і ми не будемо телефонувати". Таке теж може бути

Ukrainian, просто ще момент. Так м сином будуть тиснути за позичальника, типу, поки ти не заплатиш, ми будемо телефонувати цій жінці.
Ну це ж шантаж та шахрайство з їх сторони
 
Ну це ж шантаж та шахрайство з їх сторони
Поки не доведено судом - то ні.
Взагалі дуже багато нюансів існує.
Але може сказати одне, якщо перестанете спілкуватися з ними, вони з часом відстануть від Вас. Тим паче, Ви не маєте жодного відношення до позичальника. Зі сторони компанії це якось непрофесійно...
 
Не можу не залишити відгук про цю "компанію"! Ніякого відношення до цієї організації не маю, та займи в них не брала. Ситуація наступна: Почали мені приходити смс з приводу боргу незнайомої мені людини. Я сама знайшла їх сайт, написала їм на гарячу лінію, щоб пояснити їм, що виникла якась помилка. Хлопець з гарячої лінії сказав що все передасть якомусь менеджеру і мені треба чекати на його дзвінок і якесь рішення. На моє питання про яке рішення йде мова, якщо ви мені пишете про незнайому людину, він продублював щоб я чекала. Я готова була навіть поспілкуватися, але через месенджер, бо закордоном. Ну ок! І через час мені написав їх співробітник.
Після всього вони вимагали надати мій ІПН щоб для перевірки
Читайте, робіть висновки
Вот это жесть
 
в телеграм спамят скидки, ну и спасибо хоть не все деньги мира отдам
 
Меня уже недели три колупают скидкой 95%))) никак не выпросят чтоб взял
Там есть долг?

в телеграм спамят скидки, ну и спасибо хоть не все деньги мира отдам
Спам то ещё не страшно. Если не брали деньги у них, то считайте, что Вам повезло)
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі