BitCapital: позика у криптовалюті, відгуки клієнтів

зі мною на просрочке нормально говорили ми домовились і ніхто нікому не надзванвав. ну якщо не казати за початок
 
зарегалась и теперь мне постоянно звонят...но радует одно что это по поводу скидки
Они ещё и смсками достанут. А если не дай бог подать заявку… Звонить и ночью будут мол чего не подписываете
 
Они ещё и смсками достанут. А если не дай бог подать заявку… Звонить и ночью будут мол чего не подписываете
Я так когда-то в селфикрелит начал оформлять заявку, интересно было посмотреть на договор, а его показывают чуть ли не на последнем этапе заявки.
Как они меня достали звонками. По несколько раз в день. Говорю "я не буду оформлять", а она мне в ответ "но вы подумайте, 1000 гривен это неплохие деньги, мы вам позже перезвоним'. И так по-моему три дня. Хоть и говорил, чтобы заявку отменили. Пофиг.
 
У меня было несколько кредитов открытых, думал не дадут но спустя 1 отказ дали
 
Я хотіла в них оформити, бо почитала в групі у фейсбуці, що можна брати і не повертати, бо в суд вони не підуть. Але потім почитала на Антиколлекторі, що можуть бути проблеми. Не хочу.
При чому, ті, що в фейсбуці, вони дуже схоже називаються, тільки там одна буква "л" - антиколектор. В фактично радять людям брати кредити та не повертати їх. В люди ведуться і потім в них проблеми виникають.

Тож тепер ніякої інформації зі всяких груп та пабліків.
 
мне давно перестали давать в мфо банки и я нашла такой вариант решения из-за ошибок молодости теперь столкнулась с последмствиями но рада что есть такой сервис который помогает мне в нужные момент
 
мне давно перестали давать в мфо банки и я нашла такой вариант решения из-за ошибок молодости теперь столкнулась с последмствиями но рада что есть такой сервис который помогает мне в нужные момент
И все?
 
мне давно перестали давать в мфо банки и я нашла такой вариант решения из-за ошибок молодости теперь столкнулась с последмствиями но рада что есть такой сервис который помогает мне в нужные момент
Та ви всі по одному допису залишаєте. Видно, що відгуки куплені. Не вірю. Не потрібно розказувати, як добре брати кредити. Нісенітниця!
 
Терміни не завжди підходять, дают не на 30 а на 15 днів, і виходить так що повернути дуже складно стає...але в таких випадках або не беру або прошу на 30 днів давати виходило домовлятись але не так просто
 
Терміни не завжди підходять, дают не на 30 а на 15 днів, і виходить так що повернути дуже складно стає...але в таких випадках або не беру або прошу на 30 днів давати виходило домовлятись але не так просто
Нарешті хоть хтось написав другий допис
 
мені не подобається переплачувати я завжди економлю і не висачає до зп грошей приходиться брати позики але тількі зі знижкою так і попала сюди. Заптаю вам завжди знижки дають?
 
мені не подобається переплачувати я завжди економлю і не висачає до зп грошей приходиться брати позики але тількі зі знижкою так і попала сюди. Заптаю вам завжди знижки дають?
Кому?
 
Люди, скажу так, воно вам не треба. Будь-який кредит, хоч у гривнях, хоч у USDT штука не дуже хороша.

мені не подобається переплачувати я завжди економлю і не висачає до зп грошей приходиться брати позики але тількі зі знижкою так і попала сюди. Заптаю вам завжди знижки дають?
Поганенький ви копірайтер, тз погано читали?)

Мені теж стало цікаво😅
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі