Як заробити на криптовалюті з мінімальними вкладеннями?

Дімка

Участник
Реєстрування
23.11.23
Дописи
19
Реакції
1
Бали
3
CFC
17 500
USDT
0.0
Доброго дня. Припустимо, в мене є 500-700$, я трохи вже розуміюся на принципах торгівлі криптою, то є в мене шанс заробити на криптовалюті ось з такими незначними вкладеннями?
Насправді в мене є і більше, але це та сума, якою я готовий ризикнути.
Буду вдячний за всі поради.
 
Доброго дня. Припустимо, в мене є 500-700$, я трохи вже розуміюся на принципах торгівлі криптою, то є в мене шанс заробити на криптовалюті ось з такими незначними вкладеннями?
Насправді в мене є і більше, але це та сума, якою я готовий ризикнути.
Буду вдячний за всі поради.
Можно на стейкинг залить и ждать терпеливо, хотя бы год. Тогда возможно заработать, ведь курс волатилен. И проценты будут капать, а их можно в реинвестировать.
 
Доброго дня. Припустимо, в мене є 500-700$, я трохи вже розуміюся на принципах торгівлі криптою, то є в мене шанс заробити на криптовалюті ось з такими незначними вкладеннями?
Насправді в мене є і більше, але це та сума, якою я готовий ризикнути.
Буду вдячний за всі поради.
Доброго дня. Єслі цікавить пасивний зарабіток на крипті з мін. влоденіям 50$ то можу підказати одну платформу .
 
Єсть одна платформа називається tost. Я сам в ній не давно ну вже вивів гроші ті що вложив. І мені все подобається є група на 600 людей де можно все обсудить.
Доєднаюсь, а там подивимся)
 
То скам 💯

Если интересно, сделаю видео
Интересно. Делай.
Есть ютуб-канал? Или как зальешь?
Я так понял тут планы по форуму есть добавить сториз. Но не знаю, что там будет по длительности видео и как будет реализовано. Но интересно
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі