Всі перекази українців будуть оподатковуватись у 18%, — Нацстратегія доходів

Реєстрування
24.11.23
Дописи
105
Реакції
8
Бали
18
CFC
17 500
USDT
0.0
IMG_20231231_163336_510.jpg
За словами економіста, зараз будь-які доходи фізичних осіб мають декларуватися та оподатковуватись, проте податкова не має доступу до рахунків, тому неможливо, відстежити надходження на банківські картки громадян. Економіст зазначив, що кожна операція на картці оподатковуватиметься, проте досі незрозуміло, яким чином це здійснюватиметься.

У Нацстратегії також зазначено, що у 2024-2025 році мають запровадити податки на крипту.
 
Клас.
18% за перекази.. це як? Мені відправлять родичі 5000 грн і з них в мене видернуть 18%??
В налог на крипту це жесть. В якщо я просто тримаю її як для зберігання? Також маю щось комусь платити??
 
Чомусь мені здається, що цього і варто було очікувати. Просто питання часу. Не введуть у 2024, значить введуть у 2025 або пізніше. Просто питання часу.
Так, а налог на криптовалюту це вже фініш... Нехай оподатковують тим, у кого більше 100000$. В якщо в мене 1000$ то з чого мені платити?.
 
Пфффффф. Час від часу не легше...
 
За словами економіста, зараз будь-які доходи фізичних осіб мають декларуватися та оподатковуватись, проте податкова не має доступу до рахунків, тому неможливо, відстежити надходження на банківські картки громадян. Економіст зазначив, що кожна операція на картці оподатковуватиметься, проте досі незрозуміло, яким чином це здійснюватиметься.

У Нацстратегії також зазначено, що у 2024-2025 році мають запровадити податки на крипту.
Это кошмар, таким образом люди будут искать варианты, чтобы не платить или обходить механизмы налогов.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі