Trustee plus. Гаманець для зберігання криптовалюти та оплати нею

Реєстрування
30.11.23
Дописи
410
Реакції
120
Бали
43
CFC
52 905
USDT
20.2
📌 Цікавий криптогаманець знайшов - Trustee Plus. Зараз трохи про нього поговоримо.

Гаманець для криптовалюти Trustee Plus


♥️ Чим він цікавий?

  • В першу чергу - він український
  • Ти можеш створити карту у Євро і потім розраховуватися нею у магазинах як звичайною карткою.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Реєстрація і верифікація займає не більше хвилини. Верифікація проходить через Дію
  • Комісія за конвертацію всього 0,5%
Зареєструвати цей гаманець можна за посиланням - Trustee Plus. 👈

*Реєструйся за цим посиланням, щоб не натрапити на шахраїв!

☝️Після вдалої верифікації потрібно створити картку. Вартість її випуску - 10€.
Криптогаманець Trustee plus


✅ Далі її можна добавити в GPay або ApplePay apple 🍏 і вже можна буде користуватися як звичайною пластиковою карткою любого українського банку 🏦.

Обмін USDT на UAH всередині додатку​

Також в самому застосунку можна обмінювати USDT або іншу криптовалюту на гривню і виводити її на картку любого українського банку.
Screenshot_2023-12-31-14-24-49-487_com.trusteeplus-edit.jpg
 
Погано те, що гривнею не поповнити. Тільки Євро та під 3,5% комісії. Але якщо поповнювати через IBAN, то комісія усього 0,5%. Якби ж можна було з такими умовами загоняти гривню...
 
Tarndivon, зарегистрировался, купил карту. В итоге сейчас на карте 136 грн, а покупку на 78 грн не могу оплатить. Отказ и все. Явно там процент больше, чем 0,5% на транзакцию. Фигня какая-то.
 
Да у них там комиссия и конвертация нереальные. Мне не зашёл. Удаляю это приложение.
Аналогично. Поставил, купил карту, залил деньги, потратил с большими процентами и комиссиями, снёс приложение
 
Отличный форум, вчера зарегистрировался и понял, что буду его развивать, так как потенциал есть. Спасибо за создание администрация!)
 
Встановив додаток, все налаштував. Закинув трошки монет.
Поповнив Київстар, зняло чітко за курсом €=>₴
Приємно вражений.
Отличный форум, вчера зарегистрировался и понял, что буду его развивать, так как потенциал есть. Спасибо за создание администрация!)
В це тут до чого?
 
Давно вже користуюся Трасті плюс. З лютого.
Тоді з ним купа проблем була.
Зараз багато чого виправили, вирівняли комісії. Задоволений.
 
Давно вже користуюся Трасті плюс. З лютого.
Тоді з ним купа проблем була.
Зараз багато чого виправили, вирівняли комісії. Задоволений.
Комісія була якась цікава. Я в магазині каву замовив, 23 грн, оплатив і побачив, що вона мені вийшла на 128 грн. Ото так попив кави.
Нещодавно перевіряв, все чітко.
Поповнював рахунок Київстар, все чітко, без будь-яких нацкомісій.
Оплата в магазині криптовалютою

На скріншоти видно, 0.7€ = 30 грн. На той час це було чітко по курсу.

Десь хтось писав, що купляв ноутбук, він щось-десь 60000 коштував, так там комісія в Трасті вийшла дуже велика і ноутбук обійшовся 75000 грн. Зараз знайду цей відгук.

Ось:
Trustee Plus відгуки


Там взагалі багато відгуків та вони не дуже гарні...
 
Admin, та отзывы, да, что-то как-то так себе... Поэтому пока много на Trustee не держу. До 1000 usdt. Боюсь, что может захлебнуться. Не хотелось бы, конечно.
А вообще думаю, что скоро появятся ещё подобные карты. Или тот же монобанк интегрирует кошельки в приложение и привяжет их к гривневой карте, или еврокарте. А может просто добавит карту USDT
 
Ще пару слів про Trustee Plus
На даний момент хочу зауважити, що гаманцем/карткою я задоволений.
Сьогодні оплачував покупку, але не вистачило всього 1¢, тому транзакція була відхилена. Подивився, начебто все норм, без невідомих комісій.
Криптогаманець Trustee plus відгуки

По курсу НБУ виходить 193,9 грн це 4,47€. Плюс до цього ще 0.5% комісія за конвенцію. Тобто десь +/- все вірно.

Конвертер валют гривна евро


Сподіваюся, що далі також не буде неприємних моментів, а тільки приємні.
 
Ще пару слів про Trustee Plus
На даний момент хочу зауважити, що гаманцем/карткою я задоволений.
Сьогодні оплачував покупку, але не вистачило всього 1¢, тому транзакція була відхилена. Подивився, начебто все норм, без невідомих комісій.
Переглянути вкладення 218
По курсу НБУ виходить 193,9 грн це 4,47€. Плюс до цього ще 0.5% комісія за конвенцію. Тобто десь +/- все вірно.

Переглянути вкладення 219

Сподіваюся, що далі також не буде неприємних моментів, а тільки приємні.
Я вчора сплачувала покупки в супермаркеті. По конвертації все чітко.

Хоча в інтернеті відгуки погані про цей гаманець. Гадаю, що то конкуренти такі відгуки пишуть.
 
Хочу доповнити тему приємностями ві Trustee Plus

Неочікувано прийшов бонус у розмірі 20 USDT. Дуже приємно, нічого не скажеш.

Бонус зарахований на гаманець usdt
Грошові бонуси в криптовалюті від Trustee Plus
 
Уже год пользуюсь этой крипто картой, насчет комиссий никогда проблем не было, единственное что платежи не везде проходили с нее.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі