Шлях до фінансової 💰 незалежності: як можна заробляти на криптовалютах?

Реєстрування
30.11.23
Дописи
410
Реакції
120
Бали
43
CFC
52 905
USDT
20.2
Зараз розповім цікаву для новачків інформацію, як можна заробляти на криптовалютах. Тим, хто вже давно працює в цій сфері навряд чи буде цікаво. Орієнтуюся на початківців.

Як я почав заробляти на криптовалюті​

Це почалося з літа 2022. Втратив роботу. Залишалося всього десь $700 на життя, а заробітку не було зовсім. Розуміючи, що в найближчі місяці я не знайду роботу, почав цікавитися торгівлею криптовалютою.

До цього моменту ніколи не цікавився, бо толком не розумів, що це таке та щ чим його їдять. Ні, звісно, знав, що криптовалюта - це щось на багатому та для мене не підходить. Знав, що є біткоїн, який постійно росте. Знав, що можна якось заробити на ньому, але як - не розумів. Та й не хотів розуміти, бо це не моя тема і навіщо мені забивати голову тим, що не потрібно.

І ось настав той день, коли я був вимушений починати вивчати всю цю тему. Бо мені не залишили варіантів🤷
Десь близько місяця читав інформацію на крутих і популярних сайтах, але здебільшого вони були руськомовні. Це мені не подобалося, але інших шляхів вивчення не було.

Вже через місяць я більш-менш розумівся, що до чого та вирішив спробувати.

Мій перший депозит та перші доходи з торгівлі криптовалютою​

Перший депозит, який я залив на біржу, доречі Бінанс, складав $500. То зі своїх 700 доларів я витягнув 500 та вклав їх в майбутнє, а яким воно буде - навіть гадки не мав. Але пішов на ризик.

Одразу зауважу, що почав торгувати я не з бухти-барахти надіючись, що піде стабільний прибуток. Я вивчив сигнали, почав трохи розумітися в технічному аналізі. Знайшов деякі несприятливі моменти в світовій економіці, які призводять до росту Біткоїна та інших топових криптовалют.

Таким чином вже через 10 днів на моєму балансі було не $500, а майже $900. Тобто, я отримав прибуток майже 100% за 10 днів з депозиту всього $500. Одного разу було навіть страшно, бо біткоїн сильно пішов вниз. Тут я подумав, що десь невірно розрахував і зараз всі мої гроші залишаться на біржі, а я піду жебракувати. Мені здається, що я навіть посивів за той час. Але все вирівнялася і я таки зміг заробити. Та ще й непогано.

Що було далі? Чи продовжив я працювати в торгівлі криптовалютою?​

Тут можу сказати просто - так! Я продовжив працювати. В щоб було веселіше, я не став знімати з балансу свій прибуток, а навпаки додав ще 120 доларів, щоб депозит був 1000 USDT.

Додержуючись своєї стратегії, я чекав, коли біткоїн почне падати. Довго цього не було, але все ж таки ціна його пішла вниз. Я закупив біткоїн по низу на 1000 USDT. Але спостерігав і далі не його ріст, а падіння. Ось тут вже стало трохи страшно, бо втратити ці всі гроші я дуже боявся.

Десь місяць чекав, щоб він пішов у гору. І нарешті дочекався. Але за цей час в мене ще додалося сивого волосся. І він виріс непогано. Вже з цього депозиту я підняв приблизно 140% від свого загального депозиту.

Доречі, купляв я на спотовому ринку. Що таке ф'ючерси або маржа - я не розумів, а, чесно кажучи, зараз теж не дуже розумію. Спотовий ринок - це мінімальні ризики в порівнянні з іншими варіантами торгівлі.

В цей раз я все ж таки зняв частину свого депозиту, бо потрібно харчуватися якось. Але $1000 так в залишалася на рахунку.

Коли я отримав максимальний прибуток від торгівлі криптовалютою​

А я вам сейчас покажу, откуда...
Так-так... Це для мене було трохи неочікувано. В жовтні 2023 року біткоїн поступово падав. Я вивчав ситуацію в світі та не міг зробити свій прогноз, але розумів, що впавши до $26000 біткоїн рано чи пізно зросте мінімум на $5000. І я закупився на весь депозит. Під нуль, як то кажуть.

Я прорахувався лише в ціні. В листопаді 2023 року BTC виріс більш ніж на $10000. На сьогодні його ціна складає майже ₴38000.
На цей час в мене немає відкритої торгівлі BTC, чекаю його зниження, а воно обов'язково буде.

Ось в листопаді цього року я отримав максимальний прибуток з цієї справи.

З дозволу адміністрації, буду поступово публікувати деякі цікаві прогнози, але в закритому розділі, бо, як я побачив, вони працюють, а ділитися з кожним своїми напрацюваннями безкоштовно, вибачте, я не буду. До цього я йшов самостійно.
 
Останнє редагування модератором:
Tarndivon, це гарний показник за такий період. Багато початківців або одразу зливають все, або дуже довго намагаються щось заробити. У вашому випадку дуже непоганий результат. Вітаю.
 
Tarndivon, це гарний показник за такий період. Багато початківців або одразу зливають все, або дуже довго намагаються щось заробити. У вашому випадку дуже непоганий результат. Вітаю.
Можна й злити, якщо зовсім не розумієш. Дехто просто купляє, коли починає падати. І що? Частіше за все зливає...
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі