Позика в криптовалюті в Binance

Початківець

Участник
Реєстрування
08.06.24
Дописи
10
Реакції
5
Бали
3
CFC
12 750
USDT
0.3
А таке питання. Хто брав позику в криптовплюті на біржі Binance? Цікавить, як її оформити, це взагалі можливо і які умови? Строк - десь 4-7 днів.
Просто ще не стикався з позиками в крипті, а вона мені зараз потрібна
 
А таке питання. Хто брав позику в криптовплюті на біржі Binance? Цікавить, як її оформити, це взагалі можливо і які умови? Строк - десь 4-7 днів.
Просто ще не стикався з позиками в крипті, а вона мені зараз потрібна
Меню - дохід - криптопозики. Там обираєш суму та спосіб кредитування. Але потрібно буде забезпечення.
Коротше, я погано розуміюся на позиках.

Але наполегливо рекомендую спочатку ознайомитися з умовами, щоб не було неприємних сюрпризів.

Десь воно так виглядає.
Позика в криптовалюті binance

Знов таки: я погано розуміюся і позику в Бінанс не брав)
 
А таке питання. Хто брав позику в криптовплюті на біржі Binance? Цікавить, як її оформити, це взагалі можливо і які умови? Строк - десь 4-7 днів.
Просто ще не стикався з позиками в крипті, а вона мені зараз потрібна
Ви впевнені, що протягнете позику і зможете вчасно повернути та ще й з відсотками?
Чи намагалася обійтися без криптопозик, а там - справа ваша
 
А таке питання. Хто брав позику в криптовплюті на біржі Binance? Цікавить, як її оформити, це взагалі можливо і які умови? Строк - десь 4-7 днів.
Просто ще не стикався з позиками в крипті, а вона мені зараз потрібна
Яка сума цікавить?
 
Ви впевнені, що протягнете позику і зможете вчасно повернути та ще й з відсотками?
Чи намагалася обійтися без криптопозик, а там - справа ваша
Позика для заробітку - це дуже важка тема. Щоб її оформлювати, потрібно дуже добре розбиратися в криптотемі, бо можна все спустити і залишитися ще й в боржниках
 
А чем чревата не отдача бирже??? Кроме невозможности ею пользоваться?
 
А чем чревата не отдача бирже??? Кроме невозможности ею пользоваться?
Я не совсем в теме. Не могу сказать.
Надо вообще почитать, что пишут те, кто не отдавал кредиты, взятые на бирже.
 
Я не совсем в теме. Не могу сказать.
Надо вообще почитать, что пишут те, кто не отдавал кредиты, взятые на бирже.
Ну если последствий ноль, то можно например взять в ненужных биржах, удалить их и забить. Но я думаю там не все так просто с получением позыки. Вернее все сложно и никто её обычному телу не даст
 
Ну если последствий ноль, то можно например взять в ненужных биржах, удалить их и забить. Но я думаю там не все так просто с получением позыки. Вернее все сложно и никто её обычному телу не даст
Не, навряд ли, чтобы без последствий. Просто так, без каких-либо гарантий, Деньги никто не даст.
Но проверять желания нет. Цель на биржах у меня другая)
 
Я немного изучил эту тему. Там все сложно и выдают только под обеспечение и на маржинальный трейдинг, а не на спот. В общем в своих целях не возьмёшь
 
Я немного изучил эту тему. Там все сложно и выдают только под обеспечение и на маржинальный трейдинг, а не на спот. В общем в своих целях не возьмёшь
Вот это и хорошо, кстати. На свои цели нужно зарабатывать.
 
Я немного изучил эту тему. Там все сложно и выдают только под обеспечение и на маржинальный трейдинг, а не на спот. В общем в своих целях не возьмёшь
Ну, это понятно. На собственные нужды - это уже к банкам. Вообще глупость брать кредиты на собственные нужды, ей-богу. Я понимаю для работы, на бизнес (и то очень осторожно!)
 
Ну, это понятно. На собственные нужды - это уже к банкам. Вообще глупость брать кредиты на собственные нужды, ей-богу. Я понимаю для работы, на бизнес (и то очень осторожно!)
На собственные нужды надо зарабатывать, а не кредиты брать
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі