Мій шлях в трейдингу: як почати заробляти

Ірина

Участник
Реєстрування
30.06.24
Дописи
13
Реакції
2
Бали
3
CFC
4 100
USDT
7.1
Моє знайомство з трейдингом розпочалося зовсім випадково. У мене було лише $10, і я вирішила вкласти ці гроші у криптовалюту. Не мала великого досвіду, але цікавість та бажання спробувати щось нове підштовхнули мене до цього кроку. Зараз, оглядаючись назад, я розумію, що це було найкраще рішення в моєму житті.

Перші кроки: від страху до успіху​

Коли я вперше відкрила торговий рахунок на платформі, мені було трохи страшно. Багато нової інформації, графіки, незрозумілі терміни. Проте, я почала з малих сум, тестуючи різні стратегії та навчаючись на своїх помилках. Я багато читала блоги трейдерів, особливо новачків, які ділилися своїми порадами та досвідом. Одним з таких блогів був блог Марії Петрової, яка, як і я, почала з невеликої суми та згодом досягла значних успіхів.

Натхнення від ТОПових трейдерів​

Незабаром я почала вивчати історії успішних трейдерів зі всього світу. Один з таких трейдерів — Бенджамін Грем. Його стратегія інвестування в цінні папери дала йому значні прибутки. Інший трейдер, Джессі Лівермор, відомий своєю здатністю передбачати ринкові тренди, надихав мене своїм нестандартним підходом до торгівлі. Я багато дізналася про технічний аналіз та важливість психології в трейдингу від Лінди Рашке, яка є однією з провідних трейдерів в світі.

Моя стратегія: навчання та практика​

Я розробила власну стратегію, поєднуючи знання, отримані від провідних трейдерів, з моїм особистим досвідом. Почала з малих угод, поступово збільшуючи обсяги інвестицій. Дуже допомогло вивчення технічного аналізу та постійне стеження за ринковими новинами. Також важливу роль відіграло самовдосконалення — я постійно вчилася на своїх помилках та аналізувала невдалі угоди.

Мій перший значний успіх​

Через декілька місяців мої зусилля почали приносити плоди. Вклавши лише $10, я змогла заробити перший значний прибуток. Це був момент, коли я зрозуміла, що трейдинг може стати не просто хобі, а повноцінною кар'єрою. Я продовжувала вчитися, експериментувати з різними стратегіями та ніколи не зупинялася на досягнутому.

Висновок: шлях до успіху​

Мій шлях від новачка до успішного трейдера був не легким, але дуже цікавим. Зараз я продовжую активно торгувати, постійно вдосконалюючи свої навички та знання. Я впевнена, що кожен, хто має бажання та терпіння, може досягти успіху в трейдингу. Найголовніше — не боятися починати з малого та постійно вчитися.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі