Криптовалютна картка від Unex bank

Реєстрування
30.11.23
Дописи
107
Реакції
22
Бали
18
CFC
21 900
USDT
2.2
Знайшла на просторах інтернету інформацію, що можна отримати криптовалютну картку від Unex банку. Завантажила додаток, пройшла верифікацію, підписала через Дію, але рахунок криптовалютний відкрили, а картку ні. Було повідомлення, що зараз не можуть відкрити, якщо моя ситуація зміниться, то відкриють. Технічна підтримка мовчить...
Ось я хочу спитати, чи хтось відкривав собі таку картку, чи не було проблем з отриманням і відкриттям взагалі?

На сайті банку було написано, що її можна додати до Gpay і ApplePay. Дуже зручно, як на мене. Але чому ж виникають проблеми з отриманням?!
 
Не розумію, навіщо ті криптокартки? З бірж можна доволі просто переводити на картку любого банку України.
 
То все так, але мені здається, що мати криптовалютну картку набагато простіше, ніж кожен раз сплачувати відсотки і комісії при виводі з гаманця на картку.
 
В мене немає ніяких криптокарток. Взагалі не бачу проблем з виводом грошей. Так, є ліміти, але який сенс виводити 200-300₴ ? Я виводжу близько 1000$ щомісяця. Три хвилини і кошти на картці монобанку
 
Я не зміг її отримати
 
Та не потрібна та картка.
Вище написали, виводиш на картку банку за нормальним курсом і все. Непотрібні ці всі криптокартки від банків
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі