Які банки не блокують картки за операції з криптовалютою?

Good morning

Участник
Регистрация
23 Ноя 2023
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
1
CFC
17500
USDT
0.0
Вже чув, що ПриватБанк буде ретельно стежити за обігом грошових коштів, які пов'язані з криптовалютою. Тобто можна і проблем собі наробити, якщо працюєш у сфері торгівлі криптою. Я так розумію, що хотять всю цю кухню взяти під контроль. Якщо заробляєш на крипті - плати податки.
Отже, які банки нормально відносяться до операцій з криптовалютою та не блокують рахунки клієнтів?
 
Банки будуть блокувати рахунки тільки у разі, якщо підпадеш під фінмоніторинг. В ПриватБанк то такий банк, що з ним краще зовсім не зв'язуватися.
Та через деякий час все ж таки, гадаю, що візьмуть під контроль крипту. І так вже багато років її не контролювали))
 
Вже чув, що ПриватБанк буде ретельно стежити за обігом грошових коштів, які пов'язані з криптовалютою. Тобто можна і проблем собі наробити, якщо працюєш у сфері торгівлі криптою. Я так розумію, що хотять всю цю кухню взяти під контроль. Якщо заробляєш на крипті - плати податки.
Отже, які банки нормально відносяться до операцій з криптовалютою та не блокують рахунки клієнтів?
Братишка, наверное лучше почитать в условиях самих банков
 
Приват блокування
Разве блокирует приват ну не знаю может если крутить большие суммы или какими-то подозрительными делами заниматься, хотя даже насчёт этого не уверен Но может и да типа короче как бы военное положение из-за этого контролируется либо из-за того что приват этой жидовский банк жди контролируют вообще всё в этом мире

Вже чув, що ПриватБанк буде ретельно стежити за обігом грошових коштів, які пов'язані з криптовалютою. Тобто можна і проблем собі наробити, якщо працюєш у сфері торгівлі криптою. Я так розумію, що хотять всю цю кухню взяти під контроль. Якщо заробляєш на крипті - плати податки.
Отже, які банки нормально відносяться до операцій з криптовалютою та не блокують рахунки клієнтів?
Блин ну так забейте вы на приватбанк это даже не единственный банк можно и другими пользоваться
 
Последнее редактирование:

Создайте аккаунт или войдите, чтобы комментировать

Вы должны быть участником, чтобы оставить комментарий

Регистрация

Создайте учетную запись в нашем сообществе. Это просто!

Войти

У вас уже есть аккаунт? Войдите здесь.

426Темы
2692Сообщения
240Пользователи
MikolaНовый пользователь
Назад
Сверху