Як правильно зберігати криптовалютні активи?

Went

Участник
Реєстрування
02.12.23
Дописи
16
Реакції
2
Бали
3
CFC
17 500
USDT
0.0
Зараз багато різних криптогаманців. Підкажіть, як правильно зберігати криптовалютні активи? Не просто на гаманцях, я так розумію, а потрібно мати апаратні гаманці? Але як це все працює, я поки не розумію.
 
В мене крипта на гаманці, не на біржі. Але багато хто рекомендує апаратні гаманці. На цей час в мене не так багато крипти, щоб купляти собі апаратний гаманець. Але згодом прийдеться.
 
А ще можна придбати апаратний гаманець
 
Зараз багато різних криптогаманців. Підкажіть, як правильно зберігати криптовалютні активи? Не просто на гаманцях, я так розумію, а потрібно мати апаратні гаманці? Але як це все працює, я поки не розумію.
Я зберігаю на гаманцях. Trust Wallet і Trustee Plus. На останньому зберігаю лише для того, щоб періодами користуватися коштами для покупок, або для оплати карткою. Дуже зручно. Не потрібно виводити на картку, шукати вигідний курс. А кожна транзакція всього 0,5%
 
Цей гаманець на даний момент зацікавив. Але погано, що неможна його поповнювати карткою в гривні, можна лише в євро. Трохи незручно, але думаю скоро можна буде і гривнею поповнювати
 
Цей гаманець на даний момент зацікавив. Але погано, що неможна його поповнювати карткою в гривні, можна лише в євро. Трохи незручно, але думаю скоро можна буде і гривнею поповнювати
Питання часу. Напевно, через те, що в нас така ситуація в країні. Як війна скінчиться, то й знімуть всі ці обмеження.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі