BitCapital: позика у криптовалюті, відгуки клієнтів

Как вы вообще умудряетесь влезть во все эти конторы? Это ж абсурд просто.
Кто-то берет у них кредиты на жизнь, кто-то берет, чтобы заработать на крипте, в итоге теряет, а должен в четыре раза больше, чем брал. Вы серьезно???
 
Невже хтось ще користується подібними "сервісами"?) Вони ж просто шахраї. Взяв 100$, віддай 700-1000$. Це брєд якийсь
Соглашусь. Бред. Причем полный. Но почему-то же они продолжают работать. Значит спрос есть и явно неплохой. И рычаги воздействия на "должников" у них есть.

Как вы вообще умудряетесь влезть во все эти конторы? Это ж абсурд просто.
Кто-то берет у них кредиты на жизнь, кто-то берет, чтобы заработать на крипте, в итоге теряет, а должен в четыре раза больше, чем брал. Вы серьезно???
Как-как?) Вот так.
 
Кредиты в принципе своем тема не очень хорошая, может ситуация закончится не весело, надо думать и взвесить свои решения, очень хорошо.
 
Кредиты в принципе своем тема не очень хорошая, может ситуация закончится не весело, надо думать и взвесить свои решения, очень хорошо.
А кредит в криптовалюте - это вообще какой-то абсурд
 
Користуюсь знижками зазвичай так вигідніше. Я брала 150 USDT і спокійно преводила в гривні, не знаю мені все ок,один раз спробувати варто)
 
  • Аха-ха-ха
Реакції: Mila
Користуюсь знижками зазвичай так вигідніше. Я брала 150 USDT і спокійно преводила в гривні, не знаю мені все ок,один раз спробувати варто)
Це вигідно лише тоді, коли ти впевнена на всі 250%, що не втратиш кошти, а заробиш. А оформлювати кредит на різні побутові потреби дурість, бо береш 150 USDT, втратчаеш на обміні та ще й проценти за користування занадто великі.
 
Користуюсь знижками зазвичай так вигідніше. Я брала 150 USDT і спокійно преводила в гривні, не знаю мені все ок,один раз спробувати варто)
🤣🤣🤣
Зі 150$ ви скільки переплатили? 300$? 800$?)))
один раз спробувати варто
Ось і пробуйте хоч 100 разів. Не потрібно цей шлак рекомендувати
 
Bitcapital, мабуть, єдина компанія, яка видає позики в криптовалюті в Україні. Читав відгуки. Дехто пише, що все нормально, невеликий процент, але це більш схоже на куповані відгуки. Знайшов на форумі відгуки. Тут вже зовсім нічого гарного не пишуть. Їм більше вірю.
Хочу почитати, чи брав хтось кредит у BitCapital останнім часом для торгівлі на біржі, наприклад? Як все пройшло? Чи вдалося заробити більше, ніж прийшлося віддати з процентами?
побачів рекламу , взяв на нужди до зп, скажу переплатив не так багато
 
чоловік брав кредит сказав шо в крипті я не повірила, йому швидкий перевод потрібно було зробити закордон, ну піде впринціпі
 
Людмила, Матвій, Віка, вас там чи наштампували? Одне й теж. Ніякого різноманіття. Всі такі раді, що прийшлося або прийдеться заплатити 300% зверху 🤦
 
Людмила, Матвій, Віка, вас там чи наштампували? Одне й теж. Ніякого різноманіття. Всі такі раді, що прийшлося або прийдеться заплатити 300% зверху 🤦
Це Біткепітал клони штампує. Набивають собі позитивні відгуки на форумі про криптовалюти. Де ж вони ще отримають цільову аудиторію?!
 
Це Біткепітал клони штампує. Набивають собі позитивні відгуки на форумі про криптовалюти. Де ж вони ще отримають цільову аудиторію?!
Та хай собі пишуть. Хоч допоможуть в просуванні ресурса))
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі