BitCapital: позика у криптовалюті, відгуки клієнтів

Дімка

Участник
Реєстрування
23.11.23
Дописи
19
Реакції
1
Бали
3
CFC
17 500
USDT
0.0
Bitcapital, мабуть, єдина компанія, яка видає позики в криптовалюті в Україні. Читав відгуки. Дехто пише, що все нормально, невеликий процент, але це більш схоже на куповані відгуки. Знайшов на форумі відгуки. Тут вже зовсім нічого гарного не пишуть. Їм більше вірю.
Хочу почитати, чи брав хтось кредит у BitCapital останнім часом для торгівлі на біржі, наприклад? Як все пройшло? Чи вдалося заробити більше, ніж прийшлося віддати з процентами?
 

Вкладення

  • bitcapital.png
    bitcapital.png
    35.3 Кб · Перегляди: 324
Дуже негарна контора. Я про них читав. Краще зовсім не зв'язуватися. Вони не зареєстровані в Україні, а тому всі наші закони на них не діють. НБУ їх не контролює. А дива творять такі, що жах просто.
 
Не розумію, в чому прикол оформити кредит у криптовалюті під величезні проценти? Там же за пару тижнів з 100$ виросте майже 1000$. Чи хтось такий крутий, що зможе заробити за цей проміжок часу більше, ніж кредит в BitCapital з усіма нарахуваннями? Так чому тоді, якщо ви так гарно заробляєте, не можете зі своїх грошей торгувати?
 
Я брав у них неодноразово. Перша позика з мінімальним процентом. Всі інші вже зі звичайним. Якщо захожу, буває таке, що потрібно докинути, ось і беру позику. Брав не день-два не більше, бо тоді нерозрахуєшся. При грамотному підході можна завдяки цьому кредиту заробити. Але не слід забувати, що можна все злити і залишитися в боргах. Оце тоді весело буде.
Ризик, не спорю, але іноді воно того вартує.
 
Щось відгуки про той bitcapital недуже гарні... Я б не ризикнув брати кредит у криптовалюті під такі шалені відсотки.
 
Щось відгуки про той bitcapital недуже гарні... Я б не ризикнув брати кредит у криптовалюті під такі шалені відсотки.
Відгуки можна й купити. Не факт, що вони від реальних клієнтів.
 
Я двічі браз позику у BitCapital. Відгуки якось почитав, ну, таке собі, але перший раз взяв під 0,01%, через три дні віддав, бо вже їх проективні і заробив непогано. +150% заробітку. Звісно що я і не відчув ті 0,01% за користування кредитом. Але є комісія. Якщо замовляєш 100$, фактично отримаєш трошки більше ніж 90$.
Другий раз вже під стандартний відсоток брав. Тут трошки довше, десь тиждень їх крутив, бо ситуація на ринку була погана, скрутна. Заробив +100% , і цього мені вистачило, щоб віддати позику, оплатити відсоток і залишитися в плюсі.

Але важно не забувати, що таку позику можна брати тоді, коли ти впевнений, що отримаєш прибуток. Інакше - це жорстка кабала вийде.
 
Але важно не забувати, що таку позику можна брати тоді, коли ти впевнений, що отримаєш прибуток. Інакше - це жорстка кабала вийде.
Як часто ти буваєш впевнений в тому, що не пролетиш як фанера над Парижем?
 
Найгірша контора яку тільки можна було десь знайти!
Оформила позику на 250 USDT. Виникла прострочена всього 2 дні, бо випало на вихідні, а гроші в п'ятницю не дали, треба було почекати до понеділка. За ці два дні нарахували ще 150$.
Звісно при таких розкладах я платити нічого не збираюся.
Тепер постійно телефонують, погрожують. Телефонували рідним, сусідам. Матюками гнуть, погрожують. Виставили мене наркоманкою перед усіма.
Наразі протермінування вже близько двох тижнів. Терор не закінчується!!!

Дехто пише, що все нормально
Нічого нормально там не буде!!
 
Найгірша контора яку тільки можна було десь знайти!
Оформила позику на 250 USDT. Виникла прострочена всього 2 дні, бо випало на вихідні, а гроші в п'ятницю не дали, треба було почекати до понеділка. За ці два дні нарахували ще 150$.
Звісно при таких розкладах я платити нічого не збираюся.
Тепер постійно телефонують, погрожують. Телефонували рідним, сусідам. Матюками гнуть, погрожують. Виставили мене наркоманкою перед усіма.
Наразі протермінування вже близько двох тижнів. Терор не закінчується!!!


Нічого нормально там не буде!!
А навіщо брали?)
Всі знають, що подібні контори - це мега розводняк!!
 
Коли ж народ перестане йти до тих бариг? Вони ж заробляють десь 100-200% за один прогон кредиту. Вони в плюсі, звичайні громадяни - ні.
 
Це, я так розумію риторичне питання?:)
Звісно.
Коли ж народ перестане йти до тих бариг? Вони ж заробляють десь 100-200% за один прогон кредиту. Вони в плюсі, звичайні громадяни - ні.
Це феномен.
Ну, людям подобається віддавати свої кошти🤷
 
Изучив это безобразие под названием BitCapital, узнав отзывы людей, изучив их длинные истории, вывод такой - это первый сервис, выдающий в займ крипту, который не имеет никакой юридической силы в Украине, нет регистрации, нет офиса, нет филиалов, владелец фиктивный, сами же признают что на них не распространяется законодательство Украины, так как зарегистрированы где-то в Лондоне левыми путями, "менеджеры" работают удаленно, договора не имеют никакой силы, абсолютно, не в Украине, не в Британии, не где либо еще, это просто текст с вашими персональными данными, которые вы им передаёте и они потом с выгодой для себя их используют как хотят. (И это самое страшное! Об этом чуть ниже) Единственные рычаги и их страховка, что им принесут крипту обратно с огромными процентами - телефонный террор вас и ваших знакомых, родственников, сотрудников и т.д. Больше они ничего не могут, так как компания незаконная и при любом физическом или правовом контакте их словят и посадят на кукан. Террор с первого дня "просрочки" и потом продолжается на неопределенный срок даже после полной оплаты. И самое главное даже для тех, кто пользовался их услугами и всё им заплатил! Спустя время может оказаться, что вы должны им огромную сумму, так как когда-то вы (а на самом деле какое-то левое тело используя ваши ФИО и дату рождения) взяли крипту и сейчас должны такую то сумму. Даже отправят вам договор с вашими данными. Ну и будут с вас и вашего окружения усердно требовать оплатить "долг", который будет расти примерно на фантастичнские 20-30% в день(!). Любой человек или "сотрудник" этой шарашки может просто так вписать в этот недействительный "договор" ваши данные и вы становитесь полноценным участником шоу "объясни своим друзьям и близким, почему с них требуют ваш "долг" и т.д. Ну а те, кто не боится телефонного террора, и желают наказать мошенников могут просто брать у них криптодоллары и не переживать о том, что их нужно будет вернуть, так как, повторюсь, кроме как терроризировать вас и ваше окружение, они не могут ничего сделать, в отличии от МФО, которые подконтрольны НБУ и могут через суд списать долг. У этих же ребят такой возможности нет, так как их просто не существует, как организации, и суд спишет с них самих свободу на много лет за мошенничество, вымогательство, угрозы жизни, незаконную деятельность и т.д. А в целом, компания неплохая, задумка хорошая, за креативность лайк))
 
Останнє редагування:
А в целом, компания неплохая, задумка хорошая, за креативность лайк))
Такое ощущение, что ее создали для того, чтобы прощупать, как люди будут реагировать на постоянные звонки и угроза, как было пять и более лет назад с разными МФО.
А люди сейчас нервные, уставшие. Не хватает только звонков от этих клоунов
 
Невже хтось ще користується подібними "сервісами"?) Вони ж просто шахраї. Взяв 100$, віддай 700-1000$. Це брєд якийсь
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі