Заробіток на криптовалюті з нуля та без шахрайства

332211

Участник
Реєстрування
07.04.24
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
CFC
18 000
USDT
0.0
Доброго дня. Часто знаходжу різні оголошення, що є робота 2-4 години на добу та непогано платять. Хочу попитатися, чи то дійство є так? Хотілося б хоч щось зараз заробити на криптовалюті, але не знаю, з чого почати, бо на вкладення в мене грошей нема🤷
 
332211, доброго дня. Здебільшого це розвод. Ніхто не буде платити за "нічого не робити" та ще й гарно).
Хотілося б хоч щось зараз заробити на криптовалюті, але не знаю, з чого почати, бо на вкладення в мене грошей нема🤷
Так на форумі присутня оплата за спілкування. Також за кожного запрошеного користувача, реферала, ми також платимо.

 
Грайте зі мною, станьте генеральним директором криптобіржі та отримайте токен!
💸 2 тисячі монет як перший подарунок
🔥 25 тисяч монет, якщо у вас є Telegram Premium
 
Грайте зі мною, станьте генеральним директором криптобіржі та отримайте токен!
💸 2 тисячі монет як перший подарунок
🔥 25 тисяч монет, якщо у вас є Telegram Premium
А ніхто не дасть безкоштовно розміщувати посилання, тим паче реферальні.
 
332211, доброго дня. Здебільшого це розвод. Ніхто не буде платити за "нічого не робити" та ще й гарно).

Так на форумі присутня оплата за спілкування. Також за кожного запрошеного користувача, реферала, ми також платимо.

Мені здаються, що треба заробити десь на стороні (не крипта) стартовий капітал, а там уже залітати у крипту.
 
Мені здаються, що треба заробити десь на стороні (не крипта) стартовий капітал, а там уже залітати у крипту.
В крипту одразу багато вкладати не варто. Починають всі з невеликих сум. Потім можна додавати. Я теж так починав.
Це варіант. Але залітати потрібно вже зі знаннями. Без них ніяк
Знання - то найголовніше!!
 
Тут й спорити нема про що, бо без знань дуже легко просадити гроші
Але знання зараз здобути не так вже й важко. Багато інформації на тому ж ютубі. Тільки цікавитися потрібно лише тими, хто дійсно в цьому всьому розбирається, а не аби кого слухати
 
Тут й спорити нема про що, бо без знань дуже легко просадити гроші
Я от думала інакше. Дякуючи форуму, направили на вірний шлях. Багато якої інформації вже передивилася та тепер потроху розбираюся в крипті. А на форум зайшла - повний нуль! Повнісінький!
 
Але знання зараз здобути не так вже й важко. Багато інформації на тому ж ютубі. Тільки цікавитися потрібно лише тими, хто дійсно в цьому всьому розбирається, а не аби кого слухати
Так, треба аналізувати, бо зараз развелося багато типу профі в крипті

Я от думала інакше. Дякуючи форуму, направили на вірний шлях. Багато якої інформації вже передивилася та тепер потроху розбираюся в крипті. А на форум зайшла - повний нуль! Повнісінький!
Це точно, тут реально багато інфи, ще й безкоштовно)
 
Так, треба аналізувати, бо зараз развелося багато типу профі в крипті
"Профі". Або інфоцигани))))
RDeni, оцей хлопець цікаво розповідає. Йому щось близько 18 років, так він вже офіс в селі відкрив та всією компанією заробляють на торгах криптою. Я багато його роликів передивився.
 
О, дякую за наводку, треба бути переглянути)
"Профі". Або інфоцигани))))
RDeni, оцей хлопець цікаво розповідає. Йому щось близько 18 років, так він вже офіс в селі відкрив та всією компанією заробляють на торгах криптою. Я багато його роликів передивився.
 
О, дякую за наводку, треба бути переглянути)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Такс, відоси на вечір)
P.S. Дякую)
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі