TRONIX App. Як вивести гроші

Реєстрування
30.11.23
Дописи
410
Реакції
120
Бали
43
CFC
52 905
USDT
20.2
Сьогодні таки вивів перші 21TRX.
Десь приблизно годину виводило. Але без комісії. Вивів 21 - стільки ж і прийшло.
Можна працювати.
TRONIX App як вивести гроші
 
Вивести можна було без комісії, а тепер на вивід 2,5TRX.
Нецікаво..
 
Вивести можна було без комісії, а тепер на вивід 2,5TRX.
Нецікаво..
Этого следовало ожидать. Вообще ничего удивительного. Думаю, чуть позже будет существенно больше комиссия.
 
Наверное. Значит буду не по 20 трх выводить, а минимум 100
Невигідно виводити тепер по 20 trx. Тепер є комісія на вивід - 2.5 trx

Tronix app відгуки


То ж тепер в мене на балансі ось так:
Screenshot_2024-06-08-01-34-44-609_org.telegram.messenger-edit.jpg


Буду виводити лише в кінці. Не хочу платити постійно ту комісію. Там і так небагато заробиться
 
Невигідно виводити тепер по 20 trx. Тепер є комісія на вивід - 2.5 trx
Так навіщо виводити по 20 монет? Пройшло 30 днів, капнула сума вже з процентами та виводиш тоді. І ту комісію не відчуєш. То мабуть для цього і зробили, щоб меньше часу гаяти на виводи по 20 трх
 
Уночі вивів повністю гроші з Tronix.
Все вдалося, все добре.
Закинув в гривнях десь 870, отримав майже 1500 грн.
Скрін додаю.
Переглянути вкладення 201
Норм. Можна працювати
Вони там трохи знизили відсоток прибутку. Був більше 50%, зараз десь 30%, чи може трошки більше.
Потім ще згизят, то і так зрозуміло.
 
Не можу зрозуміти, як це? Писали, що прибуток знизиться, але показує 130%.
Відсоток прибутку TRX в Tronix

Tronix app. Заробити на криптовалюті

А, стоп, все вірно. Майже 35% в місяць. Ось думаю, чт закинути туди пару сотень TRX?
 
Tarndivon, Поки ще воно дає, то можна й "підробити". Не знаю, як буде далі. Я зараз думаю, чи закинути 300-500 TRX, чи ні? Подивимося
 
Tarndivon, Поки ще воно дає, то можна й "підробити". Не знаю, як буде далі. Я зараз думаю, чи закинути 300-500 TRX, чи ні? Подивимося
Може бути все, що завгодно. Такі інвестиції, а їх можна віднести до високоприбуткових та високо ризикових, можуть в любий момент скінчитися втратою депозита.

Подивимося
 
Може бути все, що завгодно. Такі інвестиції, а їх можна віднести до високоприбуткових та високо ризикових, можуть в любий момент скінчитися втратою депозита.

Подивимося
І таке може бути. Тому й прибуток високий. Комусь пощастить, комусь - ні. Життя бентежне
 
Будемо надіятися на краще 🤷
Пока ещё все норм будет. А вот через месяц-драгой уже или снизят проценты, или заскамится. Надеюсь, что второго не будет, но подобные проекты часто падают в самый неподходящий момент.
 
Пока ещё все норм будет. А вот через месяц-драгой уже или снизят проценты, или заскамится. Надеюсь, что второго не будет, но подобные проекты часто падают в самый неподходящий момент.
Как говорится, будем посмотреть.
Не знаю я, как будет. Но исключать не могу ничего.
 
Підкажіть, поставив на вивід 45 трх
Через добу в історіях в аппі пише галочку, а на гаманці ніяких змін, кому я гроші відправив?😅😂
 
Підкажіть, поставив на вивід 45 трх
Через добу в історіях в аппі пише галочку, а на гаманці ніяких змін, кому я гроші відправив?😅😂
Хм... Напишіть в підтримку. Таке я ще не зустрічав. Буває вивід затягувався, але монети приходили.
Будемо сподіватися, що проект не заскамився, бо в мене там чимала сума)))

Гаманець вірно вказали?
Де знаходиться гаманець, на якій біржі?
 
Підкажіть, поставив на вивід 45 трх
Через добу в історіях в аппі пише галочку, а на гаманці ніяких змін, кому я гроші відправив?😅😂
Зараз перевірю. Виведу 50 trx. Цікава ситуація...

Roman, замовив вивід. Чекаємо.

Подивимося, що вийде
Screenshot_2024-07-01-12-25-00-523_org.telegram.messenger-edit.jpg
 
Хм... Напишіть в підтримку. Таке я ще не зустрічав. Буває вивід затягувався, але монети приходили.
Будемо сподіватися, що проект не заскамився, бо в мене там чимала сума)))

Гаманець вірно вказали?
Де знаходиться гаманець, на якій біржі?
Гаманець вказав вірно, мій на бінансі, раніше виводив 20 трх без проблем, приходило 17,5 на баланс, (міг щось наплутати з адресою, але це маловірогідно) тільки так себе і заспокоюю😂

Доречі, в загальному чаті таких проблем у всіх дочорта, або проблеми якісь або щось гірше

IMG_4524.jpeg
 
Останнє редагування:

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі