Solana зростає на 1033% у 2023: Що Чекати у 2024?

Реєстрування
24.11.23
Дописи
105
Реакції
8
Бали
18
CFC
17 500
USDT
0.0
Solana
Вартість Solana зросла на 1033% у цьому році, досягнувши позначку понад $114. Чи є у цій монеті потенціал досягнути історичного піку у наступному році? Ашраф Лайді, засновник Intermarket Strategy Ltd, поділився своїми думками з Investing. Цю статтю перекладено для "Мінфін".

Тріумф Solana на Ринку​


Хоча кілька інших криптовалют показали зростання у 3000% та 5000%, Solana — не та "порожня" альтернатива з мінімальною вартістю, що швидко зростає на 2 дні, а потім різко падає.

Solana вже лідирує за обсягами у децентралізованих обмінах (DEX) з показником 40%, перевищуючи Ethereum, Polygon та Avalanche.

Також, вона очолює рейтинг активних користувачів (DAU), обігнавши Ethereum, Cardano, Polygon та Avalanche.

Нарешті, Solana утримує 3-ту позицію за ринковою капіталізацією (за винятком стейблкоїнів).

Перспективи нового грошового стандарту​


У 2021 році я купив Solana приблизно за $60, маючи мету $200. Проте, піддавшись жадібності, я залишився після досягнення $259, але потім втратив понад 70%.

Зараз ситуація інша. У вихідні я повідомив свою групу про мій крипто-портфель, включаючи два альткоїни, одним з яких є Solana. Коли трейдери помічають, що Solana перейшла психологічний рівень у $100, на 150% нижче рекорду, і при цьому фундаментальні показники значно нижчі (прийняття, використання, екосистема), можливо, перед нами новий грошовий стандарт.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі