Партнерська програма Binance

Початківець

Участник
Реєстрування
08.06.24
Дописи
10
Реакції
5
Бали
3
CFC
12 750
USDT
0.3
Доброго дня, шановні. Замислився спробувати заробити на партнерській програмі Binance. Але є питання.
Реферальна програма в них дає невеликий дохід. Але є партнерська програма через різні сервіси оферів. Там багато різних варіантів, за що і скільки вони оплачують.
Отже, питання в тому, хто знає, як вони оплачують? Який процент узгодження, та скільки лідів відкидають? Бо реєстрацій та депозитів може бути багато, а підтверджених - небагато.

Просто хочеться розуміти, чи є сенс починати співпрацю?
 
Початківець, нормально вони платять і, якщо не було порушень правил, тоді процент затвердження великий. Якщо будете хитрити, то й розраховувати на оплату не варто. І ще хочу зауважити: у них дуже серйозні вимоги☝️
 
Условия у них так себе. Жёсткие. Очень серьезная фильтрация трафика и действий.
Если все без мошенничества, то платят хорошо. Я у себя в телеге размещал ссылки на оффер, за месяц получил всего 110$, но в любом случае это доход. Хотелось бы больше.
 
за месяц получил всего 110$
В любом случае это неплохо.
При грамотном подходе можно хорошо зарабатывать на партнерках. Криптовалютные, как и вообще финансовые, партнёрские программы дают хороший профит.
 
В любом случае это неплохо.
При грамотном подходе можно хорошо зарабатывать на партнерках. Криптовалютные, как и вообще финансовые, партнёрские программы дают хороший профит.
Я был на партнерке с париматчем. Ото там рубать баблишка можно было
 
Я был на партнерке с париматчем. Ото там рубать баблишка можно было
Да, БК и МФО дают хороший Профит. Но сейчас конкуренция большая. Сейчас вообще с партнёрами тяжело. Реально много вебмастеров работают с ними, сложнее стало работать. А вот в 2018 неплохо получилось заработать на партнёрке монобанка. Тогда за оформление карты они платили 80 грн, а если ещё открывают кредитный лимит , то плюс 400 или 800.
Я тогда на новых картах неплохо поднял. Все лето 2019 года каждый день по 2-3 тысячи капало.
Сейчас они тоже платят, но только 80 грн. Так вот 80 грн в 2019 и 80 грн сейчас)))). Разница ощутима, однако. Да и не хотят моно оформлять.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 331Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі