Майнінг і все, що з ним пов'язано. Обладнання, вартість, окупність

Bitmaker

Участник
Реєстрування
24.11.23
Дописи
22
Реакції
0
Бали
1
CFC
17 500
USDT
0.0
Доброго вечора, шановна спільнота!
Майнінгом не займався, але цікава ця тема. Наразі не маю коштів, щоб купити обладнання, але що заважає поцікавитися?)
Хто займається майнінгом, розкажіть, скільки буде коштувати обладнання для майнінгу та скільки на ньому можна заробити? Також пропоную обсудити майнінг загалом.
 
Bitmaker, скільки можна заробити так ніхто не скаже. Можна приблизно прорахувати, але тоді потрібно знати, яке обладнання буде встановлено. Тоді і ціна обладнання буде відома.
Заробити можна? Так, можна. І непогано. Але "халяви" не буде.
 
Та чого?))
Купляєш відеокарту за 500$ і починаєш сотні тисяч доларів качати🤣
Ага, було б непогано, якби так було в реальності. Але так не буває. Знаю людину, так він майнив з телефону)))
 
Bitmaker, скільки можна заробити так ніхто не скаже. Можна приблизно прорахувати, але тоді потрібно знати, яке обладнання буде встановлено. Тоді і ціна обладнання буде відома.
Заробити можна? Так, можна. І непогано. Але "халяви" не буде.
Подивився сьогодні... Ціни цікаві))
В будь-якому разі я зараз не готовий для таких вкладень.
 
Я не занимаюсь, так как оборудование дорого, и не факт что окупится. Так со старта если не залетел, то уже смысла это все не имеет
 
Я не занимаюсь, так как оборудование дорого, и не факт что окупится. Так со старта если не залетел, то уже смысла это все не имеет
Окупится - вероятнее всего. Просто вопрос времени. Навряд ли кто-то будет готов ждать окупаемости лет так 10 например
 
Окупится - вероятнее всего. Просто вопрос времени. Навряд ли кто-то будет готов ждать окупаемости лет так 10 например
Ну конечно, в долгосрочной перспективе это одно, но в основном то все хотят быстро чтобы)
 
Ну конечно, в долгосрочной перспективе это одно, но в основном то все хотят быстро чтобы)
Быстро только кошки родятся))
Само собой, человек хочет побыстрее окупить вложения и начать получать прибыль. Но такое редко бывает. Или срабатывает чисто на фарт. Ч имею ввиду сейчас разные виды деятельности, не обязательно крипта
 
Ну конечно, в долгосрочной перспективе это одно, но в основном то все хотят быстро чтобы)

Быстро только кошки родятся))
Само собой, человек хочет побыстрее окупить вложения и начать получать прибыль. Но такое редко бывает. Или срабатывает чисто на фарт. Ч имею ввиду сейчас разные виды деятельности, не обязательно крипта
Точно, там, где обещают быстрое обогащение - чаще всего Скам , но лох не мамонт, поэтому и к крипте относятся не все положительно
 
Точно, там, где обещают быстрое обогащение - чаще всего Скам , но лох не мамонт, поэтому и к крипте относятся не все положительно
Ооооооо, это вообще отдельная тема))
Недавно рекламу в Фейсбук запустил. Так столько комментариев было, мол, мошенник, пошел вон, не надо тут разводить людей.
Так и не понял, каким образом я кого-то разводил🤷
 
Ооооооо, это вообще отдельная тема))
Недавно рекламу в Фейсбук запустил. Так столько комментариев было, мол, мошенник, пошел вон, не надо тут разводить людей.
Так и не понял, каким образом я кого-то разводил🤷
Люди стадо в основном, и особенно это проявляется в социальных сетях
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі