Як заробляти на криптовалюті в Україні?

Echo

Участник
Реєстрування
29.06.24
Дописи
6
Реакції
2
Бали
3
CFC
3 100
USDT
5.8
Доброго дня. Дайте пораду, як заробляти на криптовалюті в Україні? Які на сьогодні присутні варіанти? Хочу почати заробляти в крипті
 
Доброго дня. Дайте пораду, як заробляти на криптовалюті в Україні? Які на сьогодні присутні варіанти? Хочу почати заробляти в крипті
Якщо з вкладеннями, то заробіток на p2p. Доволі непогана тема. Тільки десь 500$ повинно бути на рахунку. І ще мінос - постійно потрібно бути "на зв'язку". А клієнт може захотіти обміняти 300 гривень на USDT серед ночі. Очь прям в 3:15. Прогавите - втратите заробіток, може й рейтінг впасти трохи. Але це самий непоганий і безризиковий заробіток на крипті.
 
Доброго дня. Дайте пораду, як заробляти на криптовалюті в Україні? Які на сьогодні присутні варіанти? Хочу почати заробляти в крипті
Я периодически публикую эирдропы. Если есть время и желание можете почитать, авось что-то для себя дельное почерпнете
 
Якщо з вкладеннями, то заробіток на p2p. Доволі непогана тема. Тільки десь 500$ повинно бути на рахунку. І ще мінос - постійно потрібно бути "на зв'язку". А клієнт може захотіти обміняти 300 гривень на USDT серед ночі. Очь прям в 3:15. Прогавите - втратите заробіток, може й рейтінг впасти трохи. Але це самий непоганий і безризиковий заробіток на крипті.
И сколько получается на одном обмене 300 баксов заработать?
 
И сколько получается на одном обмене 300 баксов заработать?
Хоть вопрос и не мне адресован, но свои пять копеек вставлю.
Вот чуйка у меня, что на такой сумме много не заработаешь))))
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 333Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі