Як я заробляю на криптовалюті вже більше року

Hunter

Участник
Реєстрування
24.11.23
Дописи
45
Реакції
3
Бали
8
CFC
18 100
USDT
0.2
Доброго дня, шановні читачі. Подивився форум, недуже багато користувачів поки, та ще й не так багато (поки що) цікавих та корисних матеріалів. Тому вирішив поділитися своєю "стратегією" заробітку на торгівлі криптовалютами, зокрема Bitcoin. Не можу претендувати на те, що це гарна стратегія та можна гарантовано щось заробити, але все ж таки поділюсь, може комусь вона стане у нагоді.

З чого почати торгівлю криптовалютою​

Одразу скажу, що на той момент я не мав жодного досвіду щодо торгівлі криптою на біржах.
Передивився декілька цікавих відео на ютубі та почав працювати. Але єдиний мінус був в тому, що сума в мене не така велика була на той час. Усього 400 доларів.

Перші кроки.
Реєструюся на біржі криптовалюти Binance. Можна і на будь-якій іншій, але мені сподобалася саме ця.
Далі проходимо верифікацію. Після чого все можна купити USDT і починати роботу. Як купити криптовалюту в Бінанс не буду розповідати, то вже самі розберетесь. Немає нічого складного.

Після купівлі USDT.
Тепер можна починати.
Я працював лише з Bitcoin. Інші валюти мені не цікаві.

Торгівля і заробіток на Binance​

Дивимось, як гуляє курс біткоїна. На це потрібно витратити багато часу. Я спостерігав декілька днів. Записуйте собі в блокнот, коли курс був мінімальний і який він був, потім таке ж саме коли він піднімався і до якої суми.
Далі все просто.
Купляємо біткоїн коли він опускається і продаємо тоді, коли піднімається. Один такий цикл займає приблизно пару годин. Буває, що він стрімко падає, потім довго тримається з такою ціною, а вже через деякий час буде підніматися в ціні. Буває таке, що коливання небагато часу займає.
Коли він піднявся більше ніж на половину від попереднього максимума, можна продавати весь Біткоїн і чекати, коли він знову почне падати, щоб знову купити.

Тепер про ризики торгівлі криптовалютою​

В будь-якому разі торгівля криптовалютою це ризик. А ще й якщо немає досвіду, то ризик у 10го ступеню.
Можна як заробити, так і спустити все, що є на балансі.

З 400 доларів вдавалося мені заробити приблизно 20$ в день. Небагато, але краще, ніж зовсім нічого.

Буду доповнювати свій щоденник. Може щось буде більш цікаве по стратегіям.
Всім гарної роботи і великих заробітків!
 
Hunter, кажуть, що біткоїн впаде до 17000$. То вже буде не заробіток... І невідомо, чи піде він потім знов в гору
 
Hunter, кажуть, що біткоїн впаде до 17000$. То вже буде не заробіток... І невідомо, чи піде він потім знов в гору
Відомо. Піде.
Не факт, що впаде до таких відміток. Коливання/корекція - це нормально для валюти.
А ви розмірковуєте, як людина, яка ніколи не працювала не тільки з криптовалютою, а й з валютою в цілому
 
Hunter, скільки стратегій використовуєте? Поділитеся хоча деякими? Дуже хотілося би отримати стратегію для початківців.
 
Hunter, коли буде оновлення щоденника?
 
Ну и хорошо, что начал, пойми, не нужно ждать, когда накопиться депозит большой, все это риск и опыт, который необходим
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 331Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі