Де краще оформити кредит у криптовалюті?

Valery22

Участник
Реєстрування
28.11.23
Дописи
16
Реакції
3
Бали
3
CFC
21 100
USDT
0.3
Доброго дня, шановна громадо. Є необхідність оформити кредит у криптовалюті, а саме - USDT. Сума потрібна не меньше 1000$ (USDT). Які є варіанти? Хотілося б на нормальних умовах так якомога швидше та простіше. Бинанс зараз не дає...
 
Valery22, я б тобі взагалі не рекомендував би влазити в кредити, а тим паче криптовалютні кредити. Там буде не дуже гарна історія. По-перше, такі кредити видають під високий відсоток. Наприклад, той же Біткепітал. Нарахують неймовірно багато, а потім ще й погрози почнуться, якщо не зможешь виплатити. Краще обійтись своїми силами, без кредиту!
 
Доброго дня, шановна громадо. Є необхідність оформити кредит у криптовалюті, а саме - USDT. Сума потрібна не меньше 1000$ (USDT). Які є варіанти? Хотілося б на нормальних умовах так якомога швидше та простіше. Бинанс зараз не дає...
Любий кредит - то зло. Повір, якщо ти зараз візьмеш кредит, то на 95% маю впевненість, що справи не підуть і ти спустиш кредитні гроші, а віддати прийдеться свої кровні. Немає сенсу так робити.

Я не буду нічого радити з того, що загоне тебе у прірву
 
Любий кредит - то зло. Повір, якщо ти зараз візьмеш кредит, то на 95% маю впевненість, що справи не підуть і ти спустиш кредитні гроші, а віддати прийдеться свої кровні. Немає сенсу так робити.

Я не буду нічого радити з того, що загоне тебе у прірву
Брати кредит під такий "бізнес" дуже ризиковано, тут я згоден.
Та якби ще відсотки були нормальні, а не по 100-1000% зверху!
 
Люди. Поверьте пожалуйста. Не лезьте в кредиты. Особенно крипто. Это просто ужас и кошмар
 
Три года в долгах или три года именно в биткепитал?
Именно с МФО на МФО. В теме про биткапитал написал очень обширное сообщение. Если интересно прочитай его. Оно последнее
 
Вот троллю
 

Вкладення

  • IMG_1037.png
    IMG_1037.png
    167.8 Кб · Перегляди: 29
  • IMG_1041.png
    IMG_1041.png
    115.6 Кб · Перегляди: 31
  • IMG_1041.png
    IMG_1041.png
    115.6 Кб · Перегляди: 31
  • IMG_1041.png
    IMG_1041.png
    115.6 Кб · Перегляди: 31
  • IMG_1042.png
    IMG_1042.png
    113.4 Кб · Перегляди: 31
  • IMG_1043.png
    IMG_1043.png
    108.5 Кб · Перегляди: 29
Останнє редагування:
JonsRoyJr, методичка у них у всех одинаковая. Мне нужно было глянуть новый договор МФО как-то, весной, по-моему , вот я и начал оформление займа.
Не в биткепитал, в другой шараге.
Вроде все норм, но договор ты получишь только после подписания его.
Пффффф... В итоге сидел читал в мобильной версии. Он доступен для чтения, но сказать нельзя.
И в итоге неделю мне мозг выносили, типа, вы не закончили оформление заявки, вам осталось всего лишь подписать договор. Писали, звонили.

Одна оператор сказала:
- вы ж понимаете, что 1000 гривен сегодня - это весьма неплохие деньги.

Я просто ржал без остановки 🤣🤣🤣
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Реєстрація

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

391Теми
2 331Дописи
204Користувачі
РоманНовий користувач
Назад
Угорі