BitCapital: позика у криптовалюті, відгуки клієнтів

Соглашусь. Бред. Причем полный. Но почему-то же они продолжают работать. Значит спрос есть и явно неплохой. И рычаги воздействия на "должников" у них есть.

Как-как?) Вот так.
Найгірша компанія, якою коли небуть користувався, загалом я вкрай незадоволений послугами цієї МФО і не рекомендую її нікому. Варто бути обережним і дуже уважно читати всі умови договору перед тим, як звертатися до цієї організації. Брешуть, позику закрив вже як 2 місяці, телефонують і кажуть що є заборгованість, погрожують, і телефонують рідним і близьким. Тому ніколи не користуйтеся послугами цієї компанії, та будьте обачними))

Найгірша компанія, якою коли небуть користувався, загалом я вкрай незадоволений послугами цієї МФО і не рекомендую її нікому. Варто бути обережним і дуже уважно читати всі умови договору перед тим, як звертатися до цієї організації. Брешуть, позику закрив вже як 2 місяці, телефонують і кажуть що є заборгованість, погрожують, і телефонують рідним і близьким. Тому ніколи не користуйтеся послугами цієї компанії, та будьте обачними))
Так, це звична справа. А саме цікаве те, що нічого нікому доказати неможливо і в суд не подасиш

забейте на них да и все если есть угрозы также можно написать заявление в полицию

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб коментувати

Ви повинні бути учасником, щоб залишити коментар

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це легко!

Увійти

Вже є аккаунт? Увійдіть тут.

291Теми
1 779Дописи
153Користувачі
Gena1907Новий користувач
Назад
Угорі